Nowa maszyna fleksograficzna Mark Andy P5

Miło nam jest poinformować o zakupie nowej 7 kolorowej maszyny fleksograficznej Mark Andy P5 w ramach  dofinansowania projektu "Wdrożenie innowacji produktowej w Zakładzie Poligraficznym, będącej wynikiem prac badawczo-rozwojowych" w ramach Osi Priorytetowej I - "Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur". 

Maszyna jest przeznaczona do profesjonalnego druku na roli 

W ramach tego projektu nabyliśmy również przewijarkę do cięcia wzdłużnego i nawijania etykiet samoprzylepnych i materiałów opakowaniowych Jurmet oraz specjalistyczne oprogramowanie dla poligrafii Xprofis, umożliwiające kontrolowanie i nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji w czasie rzeczywistym. 

Dzięki poszerzeniu parku maszynowego o nowe urządzenia wzbogaciliśmy naszą ofertę o druk na roli etykiet najbardziej ekologicznych - biodegradowalnych i kompostowalnych. Stosujemy certyfikowane podłoża biodegradowalne i kompostowalne oraz farby wodne o niskiej migracji, których poszczególne komponenty zawierają certyfikaty OK Compost Home.    

Aktualnie trwają badania laboratoryjne nad pierwszą etykietą wyprodukowaną w nowej technologii, potwierdzające jej właściwości biodegradowalne i kompostowalne.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Projekt i realizacja © 2015 Agencja Reklamowa idealmedia.pl. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.