Wdrożenie innowacji produktowej w Zakładzie Poligraficznym ELGRAF będącej wynikiem prac badawczo-rozwojowych

Miło nam jest poinformować, że Zakład Poligraficzny Elgraf realizuje projekt "Wdrożenie innowacji produktowej w Zakładzie Poligraficznym, będącej wynikiem prac badawczo-rozwojowych". Celem projektu jest wzrost innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym. W ramach projektu nabyliśmy nową 7 kolorową maszynę fleksograficzną Mark Andy P5, przewijarkę do cięcia wzdłużnego i nawijania etykiet samoprzylepnych i materiałów opakowaniowych Jurmet oraz specjalistyczne oprogramowanie dla poligrafii Xprofis, umożliwiające kontrolowanie i nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji w czasie rzeczywistym. 

Dzięki poszerzeniu parku maszynowego o nowe urządzenia wprowadzamy do naszej oferty produkcję etykiety najbardziej ekologicznej - biodegradowalnej i kompostowalnej, zgodnej z międzynarodową normą PL-EN 13432:2002.

WARTOŚĆ PROJEKTU 4 967 300,88 PLN

WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA 2 641 737,25 PLN

Zapraszamy do współpracy szczególnie firmy z branży spożywczej, ale również wszystkie inne dla których nasze środowisko i ekologia nie są obojętne i które tak jak my chcą przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego.realizuje 

Projekt i realizacja © 2015 Agencja Reklamowa idealmedia.pl. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.